pascale@kine-gent.be

Pascale Cuigniez


lieselot@kine-gent.be

Lieselot de Saer


bram@kine-gent.be

Bram Van Wittenberghe


mathieu@kine-gent.be

Mathieu Malisse


olivier@kine-gent.be

Olivier Vervaeke


miek@kine-gent.be

Miek Moens

Miek deelt met Lieselot een duobaan.
Lieselot werkt op dinsdag, woensdag en vrijdag.
Miek werkt op maandag en donderdag.